Vzdělávání v homeopatii

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Homeopatický seminář s lekcí jógy v Liberci!

  Milí příznivci homeopatie, máme pro vás dobrou zprávu, podařilo se nám domluvit náhradní termín odloženého semináře Světa homeopatie "Jak na bolest zad? & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční ve Studiu Šanti v Liberci v sobotu 12. září 2020 od 9:30 do 12:00 hodin.

 • Ilustrační foto

  Homeopatický seminář s lekcí jógy v Ostravě

  Milí příznivci homeopatie, máme pro vás dobrou zprávu, podařilo se nám domluvit náhradní termín odloženého semináře Světa homeopatie "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční v centru Živa v Ostravě v sobotu 31. října 2020 od 9:30 do 12:00 hodin.

 • Ilustrační foto

  Přednáška o homeopatii - "Letní problémy, imunita"

  Inspirita klinika čínské medicíny vás srdečně zve na přednášku pro širokou veřejnost s lektorkou MUDr. Janou Mrázovou na téma: "Letní problémy, imunita". Akce se koná dne 24. června 2020 od 17:00 hodin v Praze. 

 • Ilustrační foto

  Jóga a homeopatie? Přijďte na aktivní seminář v Teplicích

  S ohledem na zavedení mimořádných opatření v souvislosti s výskytem epidemie COVID-19 přesouváme tento aktivní seminář plánovaný na 28.3.2020 na dobu, kdy bude situace uklidněna. O novém termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám pevné zdraví a klidné dny.

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Seminář v Ostravě proběhl úspěšně

  V sobotu 5. října 2019 jsme v Ostravě pro naše čtenáře a širokou veřejnost uspořádali další aktivní seminář, na kterém je možné zacvičit si a současně se dozvědět konkrétní homeopatické i jiné rady, tentokrát při léčbě bolesti zad.

 • Ilustrační foto

  Festival zdraví je za námi

  V pátek a sobotu 6.-7.9.2019 proběhla v pražské Pragovce příjemná akce Festival zdraví Bodyfest, na které jsme se Světem homeopatie nemohli chybět! 

 • Ilustrační foto

  Oblíbený aktivní seminář "Jak na bolest zad?" znovu v Ostravě!

  Připravili jsme pro vás další seminář na téma bolesti zad. Týká-li se vás tento problém, nebo někoho z vašich blízkých, neváhejte a přihlašte se na tento výjimečný aktivní seminář "Jak na bolest zad?" který se uskuteční v Ostravě v Lanade centru v sobotu 5. října od 9:30 do 12:00 hodin.

 • Zdroj: BODY FEST | Ilustrační foto

  ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ - Festival zdraví BODYFEST

  Festival zdraví pro celou rodinu "Body Fest" v pražské Pragovce je za dveřmi. Již tento pátek 6. září a sobotu 7. září můžete navštívit zajímavé přednášky, workshopy a dozvědět se nejnovější poznatky o zdravém životním stylu. 

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  V Ostravě se uskutečnil aktivní homeopatický seminář pro veřejnost

  V sobotu 1.6.2019 byl pestrý den. Nejen že děti slavily svůj svátek, ale v Ostravě pořádal Svět homeopatie svůj další aktivní seminář, tentokrát na téma: "Jak na bolest zad?"

 • Ilustrační foto

  Jak na bolest zad? Přijďte na aktivní seminář v Ostravě!

  Bolesti zad zužují v dnešní době kdekoho. Týká-li se tento problém i vás, nebo někoho z vašich blízkých, neváhejte a přihlašte se na výjimečný aktivní seminář "Jak na bolest zad?", který se uskuteční v Ostravě v Tanguera centru v sobotu 1. června od 9:30 do 12:00 hodin. 

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Pilates a homeopatie pro nastávající maminky

  V sobotu 27.4.2019 uspořádal Svět homeopatie ve spolupráci s Mama Baby Studio další aktivní seminář pro nastávající maminky, tentokrát na téma: "Homeopatie v poporodním období". 

 • Ilustrační foto

  Nachystejte se na porod a šestinedělí včas! Přijďte na aktivní seminář!

  Srdečně vás zveme na další aktivní seminář pro nastávající maminky: "Homeopatie po porodu a v šestinedělí", který se bude konat v sobotu 27.4.2019 9:30-12:00 hod. v krásném prostředí Mama Baby Studia na Praze 7.

 • Ilustrační foto

  Gravid jóga a přednáška o homeopatii pro nastávající maminky

  V sobotu 23.2. uspořádal Svět homeopatie ve spolupráci s Mama Baby Studio aktivní seminář pro nastávající maminky "Homeopatie v těhotenství a u porodu". Seminář se nesl v příjemném duchu, k čemuž přispělo nejen krásné prostředí Mama Baby Studia na Praze 7, ale především dvě skvělé lektorky - porodní asistentky, Mgr. Eva Smrkovsky a Bc. Romana Gogelová.

 • Ilustrační foto

  Pozvánka na aktivní seminář - "Homeopatie v těhotenství a u porodu"

  Srdečně vás zveme na další ze série aktivních seminářů, tentokrát na téma: "HOMEOPATIE PRO PODPORU TĚHOTENSTVÍ A U PORODU". Seminář pořádá SVĚT HOMEOPATIE ve spolupráci s MAMA BABY STUDIO a bude se konat v sobotu 23.2. 9:30-12:00 v Mama Baby Studiu, Praha 7.

 • Ilustrační foto

  Pozvánka na aktivní seminář - "Jak na bolest zad"

  Srdečně vás zveme na aktivní seminář "JAK NA BOLEST ZAD", který pořádá SVĚT HOMEOPATIE ve spolupráci s OM YOGA STUDIO a který se koná již tuto sobotu 1.12. 9:30-12:00 v Om Yoga, Na Záhonech 24, Praha 4 - Kačerov.

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze