Imunita

 • Zdroj: Ludmila Kindlová | Ilustrační foto

  Homeopatie může posílit imunitu vašeho dítěte...

   Týden doma, týden ve školce… Pokud vaše dítě začalo v září chodit do mateřské školy, jistě jste hned pochopili, co tím chci říct. Pro nezasvěcené, nebo ty, jejichž děti školka teprve čeká... zkušenost praví, že velmi brzy poté, co začne dítě pravidelně chodit do kolektivu, začne procházet tzv. imunitní tréninkem. Dnes jsme pro vás vybrali další z nejčastějších dotazů v rámci naší Homeopatické poradny tentokrát na téma "Děti a posílení imunity".

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Jak trénovat imunitu?

  Ráda bych se s vámi podělila o postřehy a zkušenosti, které jsem získala během 30 let léčení pacientů trpících různými poruchami imunity a alergiemi. Hojně využívám ve své praxi poznatky z ajurvédy a homeopatie. V rámci tohoto komplexního přístupu si opakovaně ověřuji, že u většiny nemocí nepřichází poškození zvenčí, nýbrž zevnitř organismu.

 • Ilustrační foto

  Otužování

   Taky vás zebe na palcích u nohou, když vidíte někoho jak se sprchuje studenou vodou nebo chodí plavat v zimě do řeky? To druhé také nemusím, to první se mi daří trochu měnit. Zkuste to taky…

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Strava nemocného dítěte

   Péče o dítě sebou přináší mnoho radosti a štěstí. Děti ale také marodí, některé občas, jiné častěji a to je pro nás, rodiče, obtížné a stresující. Každý rodič i prarodič by si přál mít zdravé dítko, které vůbec nestoná. To je ale těžko splnitelné a tak jsme nuceni přemýšlet nejen nad tím, kdo zůstane s dítětem doma, ale i nad tím, jak se bude nemocné dítě stravovat. Mnozí rodiče si totiž zcela správně uvědomují, že kvalita jídla hraje v životě člověka významnou roli a u dítěte to platí dvojnásob.  

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze