Téma sezóny: Aby zotavení po chřipce netrvalo tak dlouho

Jak se rychleji a kvalitněji zotavit po prodělané chřipce? Přečtěte si rady lékaře, odborníka v homeopatii, MUDr. Jaroslava Čupery.

Ilustrační foto
Zdroj: Lucie Nestrašilová

Pro rychlejší a kvalitnější zotavení po prodělané chřipce je možné pacientovi podat Sulfur iodatum 15 C v případě, že u něj přetrvávají lehce zvýšené teploty, kašel, pobolívají jej klouby a cítí se stále unavený. Je to lék doléčující zánět.

Pokud se pacient cítí slabý a v průběhu chřipky se hodně potil, lékem na tuto ztrátu tělesných tekutin je China 9 C. Tyto léky podáváme 3x denně do odeznění příznaků či po dobu 1 týdne.

MUDr. Jaroslav Čupera

zpět
MUDr. Jaroslav Čupera

Autor: MUDr. Jaroslav Čupera, lékař, odborník v homeopatii, člen HLA

"Homeopatii jsem začal studovat ještě jako student medicíny a tak tato jedinečná léčebná metoda doprovází celou moji kariéru lékaře. Používám ji denně k prospěchu své rodiny i pacientů při léčení nejrůznějších potíží, vážných i méně vážných, a díky své specializaci v intenzivní medicíně vím, že takto mohu pomoci i pacientům v nejvážnějších stavech. Homeopatie je šetrná, ekologická, univerzální a především účinná, což prokazují i nesčetné vědecké studie."
 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze