Porod

 • Ilustrační foto

  Císařský řez očima porodní asistentky

  Z pozice porodní asistentky (s nejhlubším přesvědčením a zkušeností) mi nedá, než připomenout,že spontánní porod je stále zdaleka nejlepší a bezpečnou alternativou příchodu děťátka na svět pro maminku i dítě. Bylo by zcela mylné se domnívat, že je to možnost pro obě strany šetrnější!

 • Ilustrační foto

  Když se porod blíží...

  Devět měsíců čekání na miminko se chýlí ke konci a právě poslední týdny bývají plné nejrůznějších pocitů a obav. Stačí znát dopředu pár dobrých rad a hlavně překonat strach. Na konci všeho na vás čeká ta nejkrásnější odměna!

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Podpora pro maminky po porodu – homeopatie v lékárně

  Jedna z prvních cest novopečených maminek vede z porodnice rovnou do lékárny. Potřebují nakoupit pro sebe i miminko vše potřebné. Velkou pomoc můžeme nabídnout právě díky homeopatii. 

 • Ilustrační foto

  Porodní asistentka doporučuje

  Jsem porodní asistentkou přes 20 let a jsem jí opravdu velmi ráda, moje práce je krásná a smysluplná … Porod je velmi vzácný okamžik v životě žen i rodin, zcela neopakovatelný prožitek. Ze zkušenosti vím, že nás ženy takový prožitek celý život buď „nosí“ nebo naopak „sráží na kolena“. Jsem si tím naprosto jistá, protože kamkoliv přijdu a ženy vědí, že jsem porodní asistentka, otevírají přede mnou svoje porodní příběhy s potřebou sdělit mi, jak skvěle své porody zvládly nebo naopak, jak nerady a bolestně na příchod svých dětí na svět vzpomínají. Přiznám se, že někdy jsou to pro mne smutné příběhy.

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze