Kinetóza a potíže spojené s cestováním

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Bojíte se létání???

   Chystáte se na dovolenou letecky? Bojíte se cesty letadlem? Chcete předejít nepříjemným žilním problémům a otokům dolních končetin? Pak nezapomeňte na homeopatii!

 • Ilustrační foto

  Existuje lék na obavy a potíže z létání?

  Chystáte se na dovolenou nebo na cestu kolem světa? A už vás postihla cestovní horečka? Známe to asi všichni, i ti, kteří cestují rádi, mají své „cestovní“ dny. Někdo má stres z balení kufrů, někdo se bojí cesty letadlem, v každém z nás ten malý skřítek strachu je.

 • Zdroj: HLA | Obal brožury Homeopatické rady na cesty

  Homeopatické rady na cesty

  Brožurka autorky MUDr. Elišky Bartlové Vám přináší homeopatické rady a doporučení jako námět pro zkvalitnění vašich cest - blízkých i těch dalekých. Najdete v ní rady pro všechny věkové kategorie - pro cesty za odpočinkem, dobrodružstvím, sportovními výkony i poznáním.

 • Ilustrační foto

  Nevolnost při cestování

   Auto je pro mě denním společníkem. Jednou za čas se mi poštěstí jet i autobusem, miluji výlety vlakem. Z letadla mám respekt, ale proč ne. Je fajn být za hodinku za dvě v jiném prostoru:-) Pro každého však cestování není takovou samozřejmostí. Mnozí se mu raději vyhýbají. Proč?   

 • Ilustrační foto

  Trávicí problémy a cestovní průjmy

   I tento týden pokračujeme v našem "dovolenkovém" seriálu. Přinášíme vám užitečné rady lékařů, které vám mohou zpříjemnit vaši blížící se dovolenou...

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze