Dobrá zpráva ze zahraničí: Homeopatická léčba v Anglii vstupuje do komplexní péče v situacích domácího násilí

Organizace HISC – „Homeopathy in the Sussex Community“ získala grant na poskytování homeopatie obětem domácího násilí a sexuálního násilí.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

HISC byla založena v roce 2011, od té doby navázala efektivní partnerství s nejrůznějšími organizacemi, které podporují ty, kteří to potřebují. Jejich projekty zahrnují spolupráci s charitativními organizacemi pro domácí a sexuální násilí a také podporu lidí, kteří se zotavují z dlouhodobých a přetrvávajících problémů s duševním zdravím.

Tento grant bude financovat tyto projekty v příštím roce, což umožní HISC pokračovat v cenné práci a oslovit ještě více ohrožených žen, které mají zájem o homeopatickou léčbu s vysoce zkušenými homeopaty.

Více informací naleznete na webových stránkách HISC.

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze