Křečové žíly

Křečové žíly patří mezi nejčastější onemocnění obyvatel vyspělých zemí. Vznikají nenápadně a jejich prvních příznaků si ani nemusíme všimnout. Rychlá únava nohou, bolest při námaze nebo lehké prosvítání žil se postupně mění v bolesti, křeče a znatelně viditelné, vystouplé žíly.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, je mi 40 let a řadu let mě trápí křečové žíly. Chodím na sklerotizaci. Bohužel, po posledním těhotenství se mi to zhoršilo. Chtěla bych poprosit, zda není nějaké homeopatikum, které by mi mohlo pomoci. Pravá noha mi dříve i otékala, což už je vcelku v pořádku. Mám pocit těžkých nohou a viditelné pavučinky i jednu větší žílu. Dělají se i modřiny. Děkuji.“

Na tento dotaz odpověděla zkušená lékařka, odbornice v homeopatii MUDr. Lucie Kozáková:

„Dobrý den,
na křečové žíly doporučuji homeopatické léky:

  • Arnica montana 9 C + Pulsatilla 9 C + Aesculus hippocastanum 9 C – 5 granulí od každého léku 2× denně.

Poslední zmíněný lék je na předpis, může vám ho předepsat jakýkoliv lékař.

Je potřeba zmínit, že jde o léčbu dlouhodobou. Léky užívejte po dobu dvou měsíců. Po měsíční pauze opět nasaďte léčbu v uvedeném rozpisu.
Hodně štěstí.“ 

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze