Začala jsem věřit homeopatii – dopis od čtenářky

Zpětná vazba je pro nás a naši práci velmi důležitá. Jsme rádi, když se některý z našich čtenářů či čtenářek o své zkušenosti s homeopatií podělí – stejně jako tak učinila paní Kateřina, za což jí velice děkujeme.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Homeopatii mám v povědomí již delší dobu, avšak blíže jsem se s ní seznámila až účastí na přednášce paní doktorky Strieglerové organizované jedním nedalekým rodinným centrem. Mám dvě děti (aktuálně mají 2,5 a 4 roky), které jsou, jako většina dětí v jejich věku, často nachlazené. Přišlo mi zajímavé dozvědět se o homeopatii něco víc a případně ji pak vyzkoušet v praxi.

Začala jsem postupně, nejdříve s trochou nejistoty. Koupila jsem několik základních druhů homeopatik a pomalinku zkoušela. A ono to zabíralo. Musela jsem sice u dětí více sledovat jednotlivé druhy projevů, zejména pak u rýmy, či kašle, ale postupem času to bylo automatické. Homeopatik v naší lékárničce přibývalo, ale dětem krásně zabírala a já homeopatii začínala věřit. Sama jsem se začala léčit konstitučním přístupem homeopatie a cítím se po všech stránkách mnohem lépe. Mám lepší imunitu, a když už na mě něco jde, velmi rychle mě to zase opustí.

Dcera trpí laryngitidami. Škoda, že jsem se o homeopatii nezajímala již dříve, když byla menší a průběh této nemoci byl mnohem děsivější. Dnes, když se objeví, máme po ruce již osvědčenou kombinaci homeopatik, která zaručeně pomohou. Jakmile se dcera v noci probudí, nemůže dýchat a k tomu „kokrhá či štěká“, je jasno. Studený vzduch a zmíněná kombinace homeopatik zaberou a je klid. Je ale nezbytné podat kuličky ještě následující dvě noci. Poté krásně spí bez jakýchkoli obtíží. Při první zkušenosti jsem třetí noc lék již nepodala a dcera měla tu noc opět problémy. Díky tomu jsem přesvědčená, že to zabírá."

Kateřina Šimková

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze