Homeopatika zabírají skvěle nejen na moluska

Opět bychom se s vámi moc rádi podělili o zkušenosti našich čtenářů s homeopatickou léčbou. Tentokrát jsme obdrželi e-mail od čtenářky Jitky, která s úspěchem používá homeopatika u svých dětí. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

naše zkušenosti s homeopatiky jsou různé.

První zkušenost byla, když byly synovi 3 roky, po několika návštěvách kožního a vyškrabávání molusek, která se nám pak objevovala stejně znovu; Thuya a Dulcamara zabraly skvěle.

Další zkušenost přišla s narozením dcery: Chamomilla na zklidnění při stálém poplakávání, Cuprum metallicum u neustálé škytavky, kdy po jídle třeba půl hodiny škytala a jídlo vyblinkala.

A v neposlední řadě Arnigel na boule, modřiny, štípance, prostě vlastně skoro na všecko.

Krásný den!

Jitka Strážnická“

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze