Onkologická onemocnění

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Onkowebinář – Integrativní onkologie

  Součástí plánu EU „European Cancer Beating Plan“, který chce do roku 2030 výrazně zlepšit situaci onkologických pacientů, je zapojení integrativních léčebných metod do komplexní léčebné péče. Je zde zejména kladen důraz na kvalitu života těchto pacientů a jejich rodinných příslušníků.

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Jak využít metody alternativní medicíny u onkologických pacientů

  Onkologičtí pacienti mají zájem o alternativní metody, které mohou doplnit klasickou léčbu. Bohužel o ní nemají dost informací z rukou odborníků, a tak se někdy obracejí na léčitele nebo se dokonce léčí sami. Pak hrozí, že si dokonce uškodí. Jak jim může pomoci zkušený lékař-homeopat?

 • Zdroj: Juerg Buess | Ilustrační foto

  Jmelí – velký pomocník při léčbě rakoviny

  V souhře s konvenční léčbou je terapie jmelím pravděpodobně nejvýznamnější metodou, jak zbavit v budoucnu lidstvo hrůzy z onemocnění zvaného rakovina. Léčba vychází z antroposofické medicíny, která se opírá o vědění rakouského duchovního vědce Dr. Rudolfa Steinera (1861–1925) a švýcarské lékařky Ity Wegmanové. Antroposofické kliniky a instituty jsou dnes rozšířeny po celém světě, nejvíce však ve Švýcarsku a Německu.

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze