Zvířata a homeopatie?

Život bez zvířat je téměř nemožný si představit. Zvířata byla vždy důležitou součástí našeho života, což je dáno tím, že jsou našimi společníky, věrnými kamarády a přáteli, ochránci, atd. Do našeho života vnášejí radost a smích a učí nás věrnosti a lásce.

Ilustrační foto
Zdroj: Ludmila Kindlová

Péče o zvířata je skvělým způsobem, jak naučit své děti pečovat o druhé, vštípit jim smysl pro soucit spolu s odpovědností. Jsou využívány ke sportu a volnočasovým aktivitám, i k rehabilitaci. V průběhu dějin zvířata hojně pomáhala lidem a zajišťovala jim jejich živobytí. Ať už jsou pro nás domácími mazlíčky, pracovními partnery nebo terapeuty, jsou pro nás velmi důležití a uvědomujeme si, že my potřebujeme více je, než oni potřebují nás.

Abychom mohli užívat výhody, které nám život s nimi přináší, musíme přijmout odpovědnost za jejich zdraví a štěstí. To znamená zvolit správnou cestu chovu a výživy, což hraje v jejich životě významnou roli, stejně jako vhodná léčba a prevence nemocí.

Homeopatie nabízí nejen lidem, ale i zvířatům možnost rychlé, šetrné a trvalé léčby. Tento fakt je prokázán zejména účinností prevence nemocí za období již více než 200 let a nabízí efektivní alternativy k očkování, které již způsobilo utrpení mnoha lidem i zvířatům.
 

zpět
Lucie Nestrašilová

Autor: Lucie Nestrašilová, šéfredaktorka, manažerka Homeopatické lékařské asociace

Lucka je zakladatelkou a šéfredaktorkou Světa homeopatie. Stála u zrodu tohoto portálu a intenzivně se podílí na jeho každodenní tvorbě. Snaží se Vám, čtenářům, naslouchat a neustále pro Vás vymýšlí nové projekty. Inspiraci pro nová témata hledá ve svém každodenním životě, který nejraději tráví se svou početnou rodinou. Její život je plný sportu. Ráda běhá, jezdí na in-linech a relaxuje na zimních stadionech, neboť hokej je její "druhý" život, který sdílí se svými dětmi. Lucie současně pracuje jako manažerka Homeopatické lékařské asociace. Mnoho let se věnuje dobrovolnictví a nadační činnosti a snaží se nejen prostřednictvím Světa homeopatie pomáhat druhým.

Motto: „Práce pro Svět homeopatie je pro mě stále velkou výzvou. Mám velkou radost, že se nám podařilo vytvořit tak skvělý redakční tým plný motivovaných, zapálených a inspirujících lidí. Ráda se setkávám s lékaři a dalšími odborníky na homeopatii a naslouchám jejich zkušenostem. Stejně tak ráda poslouchám své přátele, ale i lidi, které "náhodou" potkám. Je krásné, když máte své zájmy a zkušenosti s kým sdílet. I po 8 letech "u homeopatie" získávám stále nové poznatky a pevně věřím, že díky Světu homeopatie bude homeopatie a zdravý životní styl blízký i Vám.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze