Šmudla cestovatel

O inteligenci křížené rasy pejsků bylo už mnoho napsáno. Taková pouliční směs získá mnoho genetických znaků, z nichž každý má své plus i minus, jako u lidí. Je všeobecně známo, že v oblastech s malou migrací obyvatelstva nalezneme daleko méně inteligentních jedinců než v oblastech s velkou migrací - tzv. míchání krve.

Ilustrační foto
Zdroj: Internet

Zvířátka mají tu „výhodu", že mohou provozovat sex vždy a všude, co navíc, po sexu běží dál a nemusí platit alimenty. Platí pouze páníčkové vytvoří-li jejich miláček nápadné xero jeho psí osobnosti u papírově chráněné fenky s bohatým rodokmenem.

Šmudla cestovatel byl hladkosrstý kříženec pudla s labradorem, vzácná kombinace genů. Na svých venčících cestách neběhal po městě, ale jezdil autobusem, každý den do jiného obvodu města. Protože to byl pes mojí babičky, nastoupil se mnou i přes můj odpor do autobusu, usedl vedle řidiče u čelního skla a pozoroval ruch velkoměsta.

K mé radosti dělal, že mne nezná, což mne uchránilo od pokuty za cestování se psem bez obojku a košíku. Napjatě jsem čekala, co udělá, až dojedu na konečnou stanici. K mému údivu vystoupil o dvě stanice dřív. Po příchodu domů jsem hned zavolala svojí babičce, že se Šmudla ztratil a vyprávěla jí, jak se mnou nastoupil do autobusu. Ta se jen zasmála a řekla: „Dnes je přece středa, to jezdí „17“ sedmnáctkou!

Správná genetická kombinace dokáže zázraky, ale co se stane, až chromozom X potká v internetové kavárně chromozom Y............???

zpět
Helena Andrlová

Autor: Helena Andrlová, poradce pro sociální záležitosti, dobrovolník pro práci s handicapovanými lidmi

Helena Andrlová pracovala více než 20 let v pedagogicko-psychologické poradně a věnovala se práci s dětmi. V posledních letech pracuje jako dobrovolník pro neziskové organizace, zorganizovala několik výstav tvorby handicapovaných dětí, úzce spolupracuje s polskou nadací Anny Dymnej (www.mimowszystko.org).

Motto: „Mou životní náplní je práce pro handicapované děti a pomoc lidem v životní nouzi. Za svůj život jsem nashromáždila velké množství příběhů a jsem ráda, že mám díky Světu homeopatie možnost podělit se o své příběhy a zkušenosti s Vámi“. 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze