Sportujeme s dětmi

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Sport pod širým nebem i v podzimním počasí? S homeopatií to zvládnete

  Určitě všechny maminky znáte situaci, kdy už je venku plískanice, mrholí, vlezle, přesto naši mladí fotbalisté, atleti, softbalisté atd. mají stále tréninky venku. Ráno sledujete bedlivě, jak asi odpoledne bude, jestli má drobeček s sebou dostatek věcí na převlečení, bude-li pršet a zdali se oblékl, když postává zpocený u hřiště. A tak dětem dáváte rady, kdy, popř. co si vzít na sebe, a ony jen kroutí očima. Naštěstí máme homeopatii, která nás může uklidnit, že i v tomto období se vše dá zvládnout.

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  Jedeme na hory!

  Blížící se jarní prázdniny mnoho z nás využívá k pobytu na horách, který je spojený s lyžováním. Tento druh sportu provozujeme většinou jen několik dní v roce, proto není naše tělo na něj běžně zvyklé. Může se brzy dostavit bolest svalů, únava, svalové křeče nebo nachlazení. Vždy se proto vyplatí se předem připravit, abychom si dovolenou mohli ve zdraví a pohodě užít. 

 • Zdroj: Shutterstock | Ilustrační foto

  „Energeťák“ pro bojovníky

  Náš druhorozený je pohybově velmi nadaný. Každý sport, ke kterému zatím trochu přičichl, ho baví. Už několik let se věnuje bojovému umění taekwondo ITF. Adam je bojovník tělem i duší, proto je to pro něj (nyní) to pravé!

 • Ilustrační foto

  S homeopatiky na horách

  Každý rok jezdíme s dětmi na školní hory. Je to výborná akce, kde se sejdou děti ze školy, učitelé a někteří rodiče. Nejlepší na tom je, že my rodiče tvoříme s učiteli báječnou kamarádskou partičku a tak se na tuto akci těšíme snad ještě víc než naše děti. I počasí se nám letos opravdu vyvedlo. Sníh padal každý den a všude bylo bílo jako v pohádce.

 • Zdroj: freeimages | Ilustrační foto

  Jak se chránit před klíšťaty a hmyzem?

  Krásné jarní počasí láká na výlety do přírody. Mě a moji rodinu dny prozářené sluníčkem nenechají v klidu a prostě musíme do lesa. Stavění domečků pro broučky, pletení věnečků na loukách, ležení v távě s rukama za hlavou a meditování při pohledu do koruny stromů...nádhera. Ovšem při našich toulkách přírodou si často domů přinášíme neočekávané návštěvníky – klíšťata.

 • Zdroj: PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D. | Ilustrační foto

  Jak jsem to zase jednou nenašla

  Také si užíváte prázdniny? Já pracuji, ale v průběhu slunečných odpolední se snažíme vymýšlet výlety pro děti. Již z názvu je patrné, že ne vždy vyjde vše podle představ☺

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze