Tip na výlet - Malá muzejní farma

Nevíte kam s dětmi? Tip na výstavu! Navštivte od května do konce prosince Malou muzejní farmu!

Pokud žijete na vesnici nebo na malém městě, máte před dětmi z velkých měst naopak náskok, neb vám chov domácích zvířátek bude pravděpodobně bližší a určitě víte, že „doma“ se dají chovat i králíčci, slepičky, kohouti, ovečky, kozy…

Aby vaše děti nebyly o nic ochuzeny, vyražte s nimi na Malou muzejní farmu. V termínu od 6.5.2011 do 23.12.2011 je na dvoře Národního zemědělského muzea umístěna malá farma.

První část famy je živočišná a nabízí ukázky chovu domácích zvířat - živé králíky v kotcích, slepičky v kurníku s krytým výběhem, nezapomněli ani na ovečky, které jsou umístěny ve speciální ohradě s volným výběhem a pastvinou. Druhá, rostlinná část, je umístěna na malém sousedním políčku. Zde jsou k vidění různé zemědělské plodiny a rostliny. V nejaktivnějším období roku se zde nacházejí i všechny základní obiloviny.

Kde farmu najdete?

Malá muzejní farma je umístěna na dvoře muzea (Kostelní 44, 170 00 Praha 7). Vstup je možný hlavním vchodem budovy NZM Praha z Kostelní ul. přes vestibul nebo zadním vchodem z Letohradské ulice.

Otevírací doba
09:00 - 17:00 hodin

Doporučeno pro děti všech věkových kategorií.

Více na http://www.nzm.cz/praha/


 

zpět
Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze