A jak si organizujete homeopatika vy?

Pamatujete na dobu, kdy jste homeopatii objevili a měli doma pár tubiček? Jenže od té doby už možná uplynulo spousta času a doma máte pěknou sbírku! Když pak chcete najít tu spravnou tubu, začnete se v nich přehrabávat a hledáte, přebíráte, přesouváte... A samozřejmě ta, kterou potřebujete, se schovává mezi posledními! 

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeokrabka.eu

Na pomoc vám teď přicházejí zásobníky na homeopatika. Jednotlivé tuby do zásobníku nasunete, ony drží hezky pohromadě a okamžitě vidíte, o který přípravek se jedná. Je už na vás, zda si je naskládáte podle abecedy, anebo podle účelu použití. Do jednoho zásobníku si třeba uložte svou akutní lékárničku, kterou nosíte vždy s sebou a zásobník lehce přehodíte z jedné kabelky do druhé. Pokud si chcete kuličku vzít, nemusíte celou tubu ze zásobníku vytahovat.

Doma pak můžete mít homeopatika uložena v dřevěných nebo kartonových krabičkách, do kterých zásobníky pěkně zapadnou. Máte-li menší sbírku, bude vám stačit lékárnička na dvacet tub, do větší se lze naskládat tub čtyřicet. Všechny produkty si můžete prohlédnout a nakoupit na stánkách www.homeokrabka.eu. Věříme, že si je oblíbíte a oceníte nejen jejich praktičnost, ale i pěkný čistý design.

zpět
PR článek

Autor: PR článek

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze