Seminář v Ostravě proběhl úspěšně

V sobotu 5. října 2019 jsme v Ostravě pro naše čtenáře a širokou veřejnost uspořádali další aktivní seminář, na kterém je možné zacvičit si a současně se dozvědět konkrétní homeopatické i jiné rady, tentokrát při léčbě bolesti zad.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Seminář se nyní uskutečnil v centru Lanade s příjemným zázemím.

Lektorka Petra Lancová zasvětila účastníky v pohybové části do Feldenkraisovy metody, v druhé části je obohatila paní dr. Kateřina Formánková, zkušená lékařka a odbornice v homeopatii, která měla homeopatickou přednášku a poradila, jakým způsobem se dají homeopaticky léčit různé bolesti zad.

Domů si účastníci odnesli skripta k přednášce, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie. Mohli si zakoupit knihy s homeopatickou tématikou. Bude jim též zaslána i nahrávka pohybové lekce. 

Věříme, že seminář naplnil očekávání všech zúčastněných a těšíme se na další setkávání.

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze