Festival zdraví je za námi

V pátek a sobotu 6.-7.9.2019 proběhla v pražské Pragovce příjemná akce Festival zdraví Bodyfest, na které jsme se Světem homeopatie nemohli chybět! 

Ilustrační foto

Měli jsme možnost potkat se naživo s některými našimi čtenáři a čtenářkami a bylo to moc milé setkání. Součástí programu byly inspirativní přednášky a workshopy, za Svět homeopatie uveďme určitě přednášku milé paní doktorky MUDr. Věry Budkové - pediatričky a homeopatky, která byla celá dlouhá léta hlavní tváří naší Homeopatické poradny.

Dále vystoupila naše skvělá porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, která na festivalu poreferovala na téma kojení a na praktických workshopech svým osobitým přístupem připravila nastávající maminky na porod.

Na Festivalu zdraví jste se také mohli potkat s vynikající dětskou lékařkou a homeopatkou MUDr. Martinou Holou, která vystoupila s ožehavým tématem očkování. S oběma odbornicemi na homeopatii byla na našem stánku možnost homeopatických konzultací.

Doufáme, že jste si festival užili stejně tak hezky jako my. Budeme se těšit na další setkávání s vámi.

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze