Svět homeopatie slaví narozeniny! Zasoutěžte si s námi!

Dnes slavíme a to hned dvakrát! 10. dubna se slaví nejen Světový den homeopatie, dnes máme narozeniny i my - SVĚT HOMEOPATIE! Pojďte si s námi u této příležitosti zasoutěžit o pěkné ceny - přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptáme se vás, v jakém roce vznikl webový portál Svět homeopatie.cz?

a) 2010
b) 2011
c) 2012

Svou odpověď posílejte na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz do neděle 14. dubna. Do předmětu napište heslo: SOUTĚŽ - NAROZENINY. Ze správných odpovědí vylosujeme 1 výherce, který od nás získá přípravek Dapis gel a blok Světa homeopatie.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete ZDE.

Sledujte i naše sociální sítě, neboť i tam pro vás chystáme soutěž o zajímavé ceny, a tak můžete oslavit svátek homeopatie i naše narozeniny s námi. :-)

Děkujeme za vaši přízeň, velmi si toho vážíme a těšíme se na další roky s vámi.

zpět
Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze