Bruslení po letech...

Letos po několika teplých zimách zamrzl rybník ve vísce, kde máme chalupu… Tak jsme se s manželem rozhodli najít na půdě brusle a vyrazit za zimními radovánkami.

Ilustrační foto
Zdroj: MUDr. Ilona Ludvíková

Brusle jsme sice našli hned, ale jejich zrezivělé nože a prastará konstrukce (klasické šněrování v dnešní době plné přesek). Neodradilo nás to… Po necelých dvou hodinách romantického bruslení jsme vyrazili k domovu. Večer už nás bolelo opravdu všechno, takže ARNICA MONTANA 9C se dostala ke slovu. A manželovi navíc z toho mrazu trnuly všechny zuby - takže dostal navíc ACONITUM NAPELLUS 30C. Jak si pochvaloval okamžitou úlevu. Ještěže máme tyto léky na chalupě vždy k dispozici ještě z dob, kdy naše děti mívaly po zimních radovánkách v noci horečku (5 granulí tohoto léku vždy rychle zabralo a ráno byly fit).

A ještě jedna rada pro příležitostné bruslaře. Pokud uděláte nechtěnou roznožku nebo si natáhnete nějaké ty zakrnělé svalové úpony, úlevu přinese homeopatický lék RHUS TOXICODENDRON 9C (doporučuji tři dávky - 5 granulí - po hodině). Tak opatrně, ale hurá na led!

zpět
MUDr. Ilona Ludvíková

Autor: MUDr. Ilona Ludvíková, lékař-stomatolog, odborník v homeopatii, člen Rady HLA

Mé dvanáctileté homepatické snažení se neustále násobí počtem spokojených klientů, kteří se mi denně svěřují do péče, ať v privátní zubní ordinaci nebo v homeopatické poradně. Předávání svých zkušeností začínajícím kolegům-homeopatům v rámci svých přednášek chápu jako skvělou příležitost obohatit jejich profesní i osobní život. Každodenní rozdávání radosti je mou cestou ke spokojenosti a vitalitě.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.
Plná verze